Autopožičovňa Tanex

Zabezpečíme pre vás najlacnejšie požičanie auta - krátkodobý aj dlhodobý prenájom áut všetkých tried.  Autopožičovňa v Trnave ponúka požičanie osobného auta, auta na dovolenku - k dispozícii aj 7, 8 a 9 miestne autá, luxusných áut Mercedes, VW a BMW, prenájom a požičanie dodávky, minibusov a mikrobusov.

Autopožičovňa TANEX je spoločnosť zameraná na poskytovanie služieb v oblasti krátkodobého a dlhodobého prenájmu vozidiel. V tejto oblasti pôsobíme už od roku 1993 a máme v nej bohaté skúsenosti.

Filozofiou našej spoločnosti je ponúkať vozidlá a služby na takej úrovni aby naši klienti sami zistili, že autopožičovňa TANEX je pre nich partner, ktorého služby budú využívať aj v budúcnosti. Na zabezpečenie našich služieb používame len nové a kvalitné autá s malým počtom najazdených kilometrov, ktoré sú pravidelne kontrolované v autorizovanom servise.
Už aj vozidlá našej najnižšej triedy sú vybavené tak aby vám zabezpečili komfortnú a bezpečnú jazdu. Všetky naše vozidlá sú poistené havarijne ako aj zákonne, v cene je zahrnuté kompletné poistenie v rámci Európskej únie, pneumatiky podľa sezóny, diaľničná nálepka v SR.

Pre našich klientov ponúkame jednoduchý spôsob on-line rezervácie tak aby ste si mohli vozidlo včas rezervovať. Všetky vaše otázky a nejasnosti týkajúce sa prenájmu vám vždy radi zodpovieme prostredníctvom mailu alebo na uvedených telefónnych číslach.